Tvoríme váš domov

Už viac ako 20 rokov sa spolupodielame na tvorbe domovov našich zákazníkov. Kladieme dôraz na dôkladný výber materiálov a kvalitu prevedenej práce. K našim zákazníkom pristupujeme s vedomím, že nám dávajú možnosť podielať sa na torbe ich domovov, čo je pre nás veľká česť, no tak isto aj zodpovednosť.

Cerecasa predajňa Opoj

Prémiová kvalita za dostupnú cenu

Našim zákazníkom chceme vždy priniesť to najlepšie a preto dôkladne vyberáme produkty, ktoré zaradíme do nášho portfólia. Dôraz, ktorý kladieme na kvalitu a dostupnosť oslovil aj spoločnosť CERACASA, pre ktorého sme sa stali výhradným dodávateľom obkladov na Slovensku. Sme presvedčený, že v spolupráci s našim španielskym partnerom sa nám podarí priniesť na slovenský trh kvalitu za dostupnú cenu.

Kto sme?

Začínali sme v roku 1998 v stavebníctve ako malá rodinná firma. Hlavnú činnosť tvorilo dokončovanie stavieb a realizácia strojových, sádrových a vápenno-cementových omietok. Na základe nadobudnutých skúseností a pozitívne spätnej väzby sme sa rozhodli svoje pôsobenie rozšíriť a špecializovať sa na predaj fasádnych obkladov od slovenských a zahraničných výrobcov.